W supermarketach sieciowych czasami zdarzają się promocje ciekawych produktów, które można dostać wtedy w naprawdę dobrych cenach. Wśród takich sezonowych, na przykład świątecznych promocji często można znaleźć klimatyczne foremki do babeczek w formach pojedynczych lub jako, na przykład, silikonowa tacka gotowa na wypełnienie ciastem.

Silikonowa tacka

babeczki

Oferowane w supermarketach i sklepach online tematyczne silikonowe tacki na babeczki zwykle są wysokiej jakości i oczywiście wykazują całkowitą odporność na wysoką temperaturę działającą na ciasto w piekarniku. Wyszukane, ciekawe kształty choinek, gwiazdek lub reniferów doskonale wpiszą się w świąteczny nastrój zapewniając domownikom wiele radości i uśmiechu.

Pojedyncze silikonowe foremki w różnych okazyjnych kształtach zwykle sprzedawane są w kompletach po minimum cztery sztuki, dzięki czemu w domu można zrobić naraz aż cztery babeczki, aby szybko wrzucić do pieca następne cztery.

Foremki do babeczek stworzone z silikonu mogą być sprzedawane w kompletach zmieszanych, dzięki czemu za jednym razem będzie można w piekarniku umieścić kilka ciekawych kształtów, a nasze dziecko będzie z tego niezwykle zadowolone. Foremki do babeczek to naprawdę podstawowe akcesorium, jakie powinna posiadać w swojej kuchni każda szanująca się gospodyni domowa. Te i formy do tradycyjnego tortu, tarty i tradycyjnej wielkości karpatki z pysznym, domowym kremem.