Garnki z Olkusza to produkt czysto i wybitnie polski i to produkt wręcz doskonały. Proponowane przez fabrykę garnki są emaliowane, mają różne rozmiary a zestawy poszczególnych garnków są oferowane w różnorodnych kolorach i wzorach.

Garnki dla osób dbających o zdrowie

Emaliowane garnki są uważane za garnki zdrowe, używają ich osoby, które dbają o swoje zdrowie. Emaliowane pokrycie garnków to szklane pokrycie i z tego też powodu uważa się, że garnki emaliowane to garnki ekologiczne. Garnki z Olkusza są garnkami produkowanymi w małej firmie, tutaj każdy etap produkcji odbywa się ręcznie a nie maszynowo i właśnie w taki sposób wygląda zawsze produkcja garnków emaliowanych.

Charakterystyczny znak

Zawsze na garnkach z Olkusza jest widoczny jakiś ślad , jakieś niedociągnięcie wynikające z pracy ręcznej. Taki znak to szczególna charakterystyka garnków emaliowanych, właśnie ona podwyższa wartość tych że garnków i stanowi o tym, że każdy zestaw jest inny, przynajmniej w małym stopniu.

Garnki do kuchni tradycyjnej i nowoczesnej

Fabryka z Olkusza produkuje towar, który sprzedaje również w swoim sklepie. Tam można zobaczyć wiele wzorów emaliowanych garnków.

Garnki są tradycyjne, eleganckie i pasujące do super nowoczesnej kuchni. Nowością jest fakt, że w Olkuszu zaczęto produkować garnki, które można stawiać na płytę indukcyjną i na niej gotować różnego rodzaju potrawy.

Emaliowane garnki są ładne i prozdrowotne. Można w nich gotować potrawy na różne sposoby, przechowywać gotowe posiłki oraz piec w piekarniku.