W każdym domu jest używany drobny sprzęt AGD. Czasem ulega on awariom i przeważnie nie opłaca się go reperować. Jeśli mamy zamiar kupić nowy, warto się zapoznać z ofertą firmy Botti.

Botti Electronic to czajniki elektryczne, wagi kuchenne, blendery, miksery, produkty do pielęgnacji ciała, suszarki, prostownice, wentylatory, grzejniki i inne produkty.

Wentylatory od Botti

Firma Botti posiada w ofercie duży wybór wentylatorów. Są to modele podłogowe, a także do postawienia na stół czy biurko.

Wentylatory biurkowe posiadają nowoczesny wygląd, małe rozmiary i cicho pracują. Zasilane są przez kabel USB. Dzięki niewielkim rozmiarom, można je wszędzie ze sobą zabrać.

Pracują bardzo wydajnie, można je zasilać z laptopa, power banka, telefonu lub zapalniczki samochodowej.

botti electronic

W ofercie Botti Electronic jest dostępny wentylator podłogowy na pilota. To urządzenie świetnie się sprawdza w domu podczas upalnych dni. Wentylator cicho pracuje i nie zakłóca spokoju. Posiada regulację wysokości i trzy poziomy regulacji mocy.

Botti do kuchni

Sandwich z ceramiczną powłoką to niezastąpione urządzenie dla wielbicieli gorących kanapek. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, posiada powłokę, która zapobiega przywieraniu kanapki.

Opiekacz ma ergonomiczny kształt, łatwo go przechować, a dodatkowym atutem jest bezproblemowe czyszczenie urządzenia.

Opiekacze firmy Botti posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem i uchwyt, który się nie nagrzewa. Jednorazowo można przyrządzić cztery kanapki.

Sandwicze Botti Electronic są solidnie wykonane i dostępne w przystępnych cenach.